Öztan Elektrik, geniş ürün yelpazesi ile kalite ve güvenilirliği hayatınıza getiriyor. Müşterilerimize sağladığımız güven, çalışmalarımıza dört elle sarılarak kaliteli hizmet sunmak her zaman bizim için bir vizyon haline gelmiştir.

Eaton elektrik, hidrolik ve mekanik enerjiyi daha güvenilir, verimli, güvenli ve sürdürülebilir yapan, çok yönlü enerji yönetim çözümleri sunan global bir teknoloji lideridir.

www.eaton.com.tr

Türkiye'de Transformatör adına Enerji Verimliliği (Eco-design) sertifikası alan ilk firmadır.

www.betatransformer.com

Başoğlu Kablo ve Profil Sanayi ve Tic. A.Ş. 1980 yılından beri faaliyet gösteren, kazandığı deneyim ile hem ulusal hem de uluslararası alanda söz sahipliği yapan ve sektöründe lokomotif firma konumunda yer almaktadır.

www.basoglu.com

Yıllık 10.000 adet Metal Mahfazalı Modüler Hücre, 4.000 adet Metal Clad ve 2.500 adet Beton Köşk üretim kapasitesine sahiptir.

www.armtek.com.tr

Hızla değişen ve gelişen aydınlatma pazarında 10 yılı aşkın süredir öncelikli hizmet ve yüksek kaliteli ürün vermekte.

www.goldx.com.tr

1976 den beri endüstriyel pano ve kabin üreticisi.

www.tekpan.com.tr

Çetinkaya Pano üretim alanında; Plastik Pano, Metal Pano, Polyester Pano, Delikli Kablo Kanalları, Buat kutusu, Aydınlatma Armatürü, Ofis Çözümleri, Yeraltı Buat ve Rögar Kapakları, Sigorta Kutuları, Regülatör, Trafo ve İklimlendirme ürünleri bulunmaktadır.

www.cetinkayapano.com

Koloğlu Holding bünyesinde kurulan Solarkol Enerji San. ve Tic. A.Ş, arge ve tasarımını tamamen kendi bünyesinde geliştirdiği solar invertör sistemlerini deneyimli ve dinamik çalışan kadrosuyla yerli ve milli olarak üretmektedir.

www.solarkol.com

Weidmüller, bağlantı teknolojisi ürünleri geliştirip üreterek tüm dünyada piyasaya sunmaktadır. Aynı zamanda elektriksel bağlantılar, sinyal, veri, güç dağıtım ve işlenmesi konusunda endüstriyel ortamlarda sunduğu çözümler ile sektöründe lider konuma sahip global bir firmadır.

www.weidmuller.com.tr

1991 den beri kablo montaj ekipmanları sektöründe hizmet vermektedir.

www.pkatu.com.tr

Simpa Elektrik, “Simpa Kollektif Şirketi” unvanı ile, 1977 yılından beri elektrik bağlantı malzemeleri üretmektedir.

www.simpaelektrik.com.tr

Raychem kablo tertibatları çeşitli uygulamalarda ve endüstrilerde bileşenleri, alt sistemleri ve ekipmanları birbirine bağlamak için kullanılır.

www.raychem.com

Elektrik gücünün üretiminden dağıtımına kadar koruma, süreklilik ve güvenlik çözümleri sunmaktadır.

www.thytronic.com

36 yıl önce İstanbul’da kurulan Pelsan Aydınlatma A.Ş. üretim, ihracat ve istihdam rakamları ile aydınlatma sektöründe Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biridir.

www.pelsan.com.tr

Netelsan, bina iletişim sistemleri ve sensörlü aydınlatma asarımı ve üretiminin tamamını kendi bünyesinde yapan nadir firmalardan biridir

www.netelsan.com.tr

Mutlusan; Elektrik Malzemeleri Sektöründe 30 yılı aşkın bir sürede tüketici ihtiyaçlarını ve taleplerini dünya standartlarında karşılamaya devam etmektedir.

www.mutlusan.com.tr

Ülkemizin önde gelen kablo firmalarından olan ÖZNUR KABLO 1989 yılında %100 yerli sermayeyle İstanbul’da kurulmuştur.

www.oznurkablo.com.tr

Dual Metal vizyon ve misyonuyla sektöre örnek olmayı hedefler.

www.dualmetal.com.tr